Skip to content

Oleje pre tvárnenie kovov

MARTOL EP 1000 

Olej vyvinutý pre veľmi náročné  tvarovanie. Viskózny minerálny olej s vlastnosťami odolávajúcimi extrémnym tlakom, ktoré nástrojom zaručujú dlhú životnosť.

  • ISO -L-MHF

MARTOL EP 65, 100 CF 

Vysokotlakové tvarovacie oleje  vhodné pre materiály, ktoré nesmú prísť do styku s chlórovanými výrobkami. Určené pre operácie tvarovania, razenia, vytlačovania a ťahania nízko až stredne uhlíkových ocelí. Olejnatosť, ochrana proti opotrebovaniu a odolnosť voči extrémnym tlakom zabezpečujú nástrojom dlhú životnosť  a zaisťujú veľmi dobrý stav povrchu lisovaných súčastí, čo vedie k zníženiu prevádzkových nákladov. Splňujú požiadavky automobilového priemyslu. 

  • ISO -L-MHF

MARTOL LVG 25 AQ

Tvarovací olej s odparovými  účinkami bez obsahu VOC látok. Vhodný pre stredne náročné tvarovanie ocelí a neželezných kovov, a to  najmä zliatin hliníka. Zanecháva veľmi tenký film, ktorý väčšinou nevyžaduje odmasťovacie operácie. Vykazuje vynikajúcu zmáčavosť, ktorá zabezpečuje výborné pokrytie povrchu a predlžuje životnosť nástrojov.

  • ISO – L-MHB

MARTOL EV 10 AQ

Tvarovací olej s odparovými  účinkami bez obsahu VOC látok. Odpariteľný olej pre stredne náročné tvarovanie železných a neželezných kovov. Zanecháva veľmi tenký film, ktorý väčšinou nevyžaduje odmasťovacie operácie Vykazuje vynikajúcu zmáčavosť, ktorá zabezpečuje výborné pokrytie povrchu a predlžuje životnosť nástrojov.Univerzálny produkt pro celú  radu aplikacií.