Skip to content

Folia

Folia

 

Rad FOLIA je revolúciou v oblasti kovoobrábania. Je to kvapalina na báze biologických zdrojov a vody bez olejov a emulgátorov. S vysokou lubrifikačnou schopnosťou a s vynikajúcim chladiacim výkonom ponúka používateľovi jedinečné riešenie pre celý rad kovoobrábacích operácií.

TRI HLAVNÉ VÝHODY: ZDRAVIE, BEZPEČNOSŤ A VÝKONNOSŤ

Vďaka využitiu moderných technológií prinášame na trh prvú a jedinú kovoobrábaciu kvapalinu nahrádzajúcu štandardné oleje polymérmi s biozložkami, ktoré poskytujú najlepší výkon pre spracovateľov aj pre životné prostredie.

 

FOLIA

 

Icon

FOLIA je revolučné riešenie v oblasti spracovania kovov. Nový produkt ponúka lepší výkon tak pre spracovateľov, ako pre životné prostredie, a to využitím inovatívnych technológií, ktoré nahrádzajú tradične používane oleje biopolymérmi.

Inovácie pre priemysel

FOLIA plní záväzok spoločnosti Total dodávať dostupnú, spoľahlivú, čistú energiu, ktorá spĺňa najvyššie bezpečnostné a ekologické normy. Nová kvapalina rieši tri hlavné otázky - zdravie, bezpečnosť a životné prostredie - a zlepšuje pracovné podmienky našich zákazníkov.

 

Icon

 

Táto nová kovoobrábacia kvapalina je ukážkou našej schopnosti splniť potreby zákazníkov a neustále zlepšovať produkty Total. FOLIA prináša výrazné úspory nákladov na údržbu a obnovu výrobných nástrojov a navyše zlepšuje pracovné podmienky obsluhy.

 

Icon

Vyhoveli sme potrebám našich zákazníkov a zásluhou tejto inovácie im môžeme ponúknuť zdravšie, bezpečnejšie a výkonnejšie riešenie.