Skip to content

ANAC

Páčilo by sa Vám zvýšiť produktivitu a konkurencieschopnosť Vášho podnikania? Verte našim službám v oblasti analýzy olejov počas prevádzky! 

Diagnostika ANAC (skratka “ANAlysis Compared“ – porovnávacia analýza) nechá Váš olej prehovoriť a ponúkne Vám jedinečné preventívne a servisné služby na základe databázy viac než 4 miliónov vzoriek, 2 európskych laboratórií a celosvetovej siete diagnostických pracovísk.

Zlepšite manažment vozidlového parku, znížte prevádzkové náklady a optimalizujte údržbu Vašich strojov.

ANAC je služba značky TOTAL, ktorá poskytuje komplexné analytické a sledovacie systémy pre servis olejov a chladiacich kvapalín počas prevádzky, dostupné pre všetky potreby v doprave (vozidlá a pojazdné stroje) alebo v priemysle (stroje a vybavenie).

Pre priemyselné aplikácie je určená verzia  ANAC INDUS analyzujúca olejové náplne výrobných strojov s rozsiahlou škálou služieb, a to od všeobecných analýz všetkých typov mazív až po diagnostické programy vytvorené priamo pre konkrétne druhy a spôsoby ich použitia.

Na použitie v priemyslovej výrobe ponúka ANAC INDUS široké možnosti od všeobecných analýz všetkých typov mazív až po diagnostické programy ušité na mieru konkrétnej aplikácii maziva.

Chcete mať prístup k rýchlym a správnym analytickým správam kedykoľvek a kdekoľvek?

ANAC je dostupný on-line prostredníctvom zabezpečeného klienta siete extranet, ale tiež priamo na Vašom mobilnom telefóne alebo inom mobilnom zariadení.

 

 

MAJTE VÝSLEDKY PRIAMO VO SVOJEJ DLANI!

Mobilná webová stránka ANAC Vám jednoducho poskytne:

  • prístup k výsledkom uskutočnených analýz v reálnom čase,
  • výsledky je možné exportovať do aplikácie riadenia údržby TIG XP 5,
  • výsledky je možné sťahovať do súboru PDF alebo do tabuľky Excel,
  • prevádzkový prihlasovací modul,
  • modul sledovania meraných hodnôt pomocou kriviek,
  • opytovací modul pre administratívne a analytické údaje,
  • registráciu Vášho nového zariadenia on-line .