TOTAL QUARTZ. NAŠOU PRETEKÁRSKOU DRÁHOU JE LABORATÓRUM.

 

VÝKON DOTIAHNUTÝ DO EXTRÉMU 

 

TERÉNNE RALLY

Aj pri extrémnych podmienkach púštnych rallye, akou je napr. Rallye Dakar (teplota, piesok, prach) garantuje TOTAL QUARTZ dokonalú ochranu motora vo vozidle Peugeot 3008 DKR Maxi. Total a Peugeot sú dlhoročnými partnermi a víťazmi Rallye Dakar.

 
 

VYTRVALOSTNÉ PRETEKY

Vytrvalostné preteky sú najlepším testom dlhodobej výkonnosti motora. Spoľahlivosť motorového oleja TOTAL QUARTZ preukázali víťazstvá tímu Aston Martin Racing na jedných z najnáročnejších vytrvalostných pretekoch – 24 hodín Le Mans. 

 
 

RALLY

Spoľahlivo fungovať pri extrémnych teplotách v neustále sa meniacom teréne, na štrku, v blate alebo na asfalte býva nesmierne náročné. Špičkové vlastnosti oleja TOTAL QUARTZ boli overené mnohými víťazstvami tímov Citroën Racing na pretekoch usporiadaných v rámci šampionátu World Rally FIA. Citroën Racing verí oleju TOTAL QUARTZ!

 

 

TOTAL QUARTZ. OVERENÝ NA PRETEKÁRSKEJ DRÁHE, DOSTUPNÝ PRE KAŽDÉHO 

Quartz

Naše skúsenosti z motoristických pretekov nám umožnili uviesť na trh motorový olej TOTAL QUARTZ, ktorý vyhovuje najprísnejším normám ochrany a výkonnosti aj v náročných podmienkach alebo pri extrémnom počasí.  

ODPORÚČANÝ OSOBNOSŤAMI MOTOŠPORTU 

partneři

 
 
 
 
X

Tieto stránky používajú súbory cookie.

Pokračovaním prezerania týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytnúť vám optimálnu službu a individualizovaný obsah.

Viac informácií.