Kariéra - TOTAL SK

Kariéra

Ľudské zdroje Skupiny TOTAL

Dialóg, otvorenosť, rovnosť príležitostí, rozmanitosť, mobilita a rast zručností sú hodnoty, ktoré formujú politiku ľudských zdrojov Skupiny TOTAL, ktorej zamestnanci pochádzajú z najrôznejších prostredí.

Skupina TOTAL priťahuje mnoho talentovaných ľudí, a to ako skúsených, tak tých, ktorí len začínajú, z najrôznejších národnostných, kultúrnych a sociálnych prostredí. Na pozíciách vo viac ako 500 profesiách im ponúkame príležitosti v mnohých špecializáciách vrátane geológie, výskumu a vývoja. Ale tiež v marketingu, predaji, logistike a mnohých ďalších. Zamestnancov motivujeme a usilujeme sa o ich vernosť prostredníctvom veľmi ústretové politiky ľudských zdrojov, ktorá ponúka množstvo kariérnych ciest a možnosťou profesijného rastu. Veríme, že vďaka tejto podpore zvládnu všetky nové výzvy.
silné hodnoty

Skupina TOTAL najíma každý rok približne 10 000 ľudí, 75% z nich v oblastiach mimo Európy. Pracujú pre nás príslušníci viac ako 130 národností.

Pre zaistenie profesného rastu zamestnancov stojí naša politika ľudských zdrojov na štyroch hlavných pilieroch:

    Rôznorodosť pôvodu, vzdelanie a kultúr je zaručený zdroj obohatenia, ktorý nám pomáha porovnať uhly pohľadu na lepšie predpovedanie trendov a zmien globalizovaného sveta.
    Mobilita, ktorá zamestnancom umožňuje prechod na inú prácu, úsek alebo do inej krajiny a pomáha im dosiahnuť kariérnych cieľov.
    Spravodlivosť založená na individuálnych kompenzáciami, výnimočných zamestnaneckých výhodách a progresívne politike odmeňovania zamestnancov akciami.
    Vedomie zodpovednosti za naše záväzky, ktoré preukazujeme prostredníctvom každodenných akcií na celom svete, a intenzívne zameranie na etiku, bezpečnosť a trvalo udržateľný rozvoj.

ŽIADOSŤ

Ak vás ponuka práce zaujala a máte záujem pracovať pre spoločnosť TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. so sídlom v Prahe, pošlite prosím svoje CV a sprievodný list.

Poslať žiadosť

V prípade záujmu o prácu pre inú časť našej skupiny, v inej krajine alebo pre koncernovú centrálu navštívte prosím odkaz kariéra v TOTAL Group.

TOTAL SLOVENSKO s.r.o.

Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

PRACOVNÉ POZÍCIE

Motivuje Vás rast, dynamika, prostredie medzinárodnej spoločnosti, priateľská atmosféra, inovácie? Pridajte sa k nám!

TOTAL je jedna z najväčších svetových, verejne obchodovateľných energetických korporácii. Naše prevádzky zamestnávajú viac než 100.000 zamestnancov vo viac ako 130 štátoch sveta.

Pobočka spoločnosti Total je prítomná v Slovenskej republike od roku 2004 a venuje sa predovšetkým obchodu s olejmi a mazivami pre automobilový a strojárenský priemysel.

SALES REPRESENTATIVE SLOVENSKO  –  INDUSTRY LUBRICANTS

Náplň práce:

- predaj priemyselných mazív v oblasti západné Slovensko

- aktívna prospekcia a akvizícia nových klientov v danom regióne

- organizácia stretnutí, pracovných jednaní

- prevzatie, udržanie a rozvoj súčasných zákazníkov

- identifikácia potrieb zákazníka, aktívna práca so zákazníkmi, technické poradenstvo a servis
- vedenie obchodného jednania, prezentácia, vypracovanie technicko-obchodných ponúk

- finalizácia zákaziek
- zodpovednosť za ekonomické výsledky a plnenie plánov
- vedenie potrebnej obchodnej agendy, reportovanie
- účasť na výstavách, prezentačných akciách, školeniach i v zahraničí

Čo požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdelanie technické – obchodné - ekonomické
- znalosť práce na PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

- znalosť AJ , technických pojmov, výroby – na dobrej úrovni, schopnosť komunikácie slovom i písmom
- obchodné skúsenosti,  predchádzajúce skúsenosti v petrolejárskom priemysle, skúsenosti vo výrobe sú vítané

- vzťah k technike, schopnosť technicky myslieť a komunikovať, vzdelávať sa
- samostatnosť organizácie predaja vo zverenom regióne

- schopnosť pracovať pod vedením

- schopnosť pracovať v predajnom tíme a spolupracovať s inými útvarmi

- lojalitu a plné rešpektovanie pravidiel firmy

- spoľahlivosť, pružnú reakciu na situácie
- príjemné vystupovanie, sebakontrolu a zvládanie krízových situácií
- VP sk. B

Čo ponúkame:

- zaujímavú a perspektívnu prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- predaj kvalitných produktov
- tímová a priateľská atmosféra
- služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook
- zaujímavé firemné benefity a akcie

- podpora a pomoc v zapracovaní,  trvalý pracovný pomer
- systém firemného a odborného vzdelávania

- pružná pracovná doba podľa potrieb firmy a zákazníka

- práca cez home office

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím emailom svoj životopis, najlepšie s fotografiou na michaela.jezkova@total.com

V prípade potreby bližších informácií nás môžete kontaktovať aj telefonicky na tel.:+420 720 952 211.

X

Viac informácií.