Kariéra - TOTAL SK

Kariéra

ĽUDSKÉ ZDROJE SKUPINY TOTAL

Dialóg, otvorenosť, rovnosť príležitostí, rozmanitosť, mobilita a rast schopností a znalostí sú hodnoty, ktoré formujú politiku ľudských zdrojov firmy Total a dcérskych spoločností, ktorých zamestnanci prišli z najrôznejších prostredí.

Total priťahuje veľa talentovaných ľudí, a to tak skúsených, ako aj tých, ktorí kariéru iba začínajú, z najrôznejších národnostných, kultúrnych a sociálnych prostredí. Na pozíciách vo viacej než 500 profesií im ponúkame príležitosti v mnohých špecializáciách, vrátane geológie, výskumu a vývoja, marketingu, predaja, logistiky a mnohých ďalších. Našich zamestnancov si motivujeme a udržujeme vďaka politike ľudských zdrojov, ktorá im ponúka množstvo kariérnych ciest a možností profesijného rastu, aby efektívne zvládali dnešné nové výzvy.

Silné hodnoty

Total najíma každý rok cca 10.000 ľudí, 75 % z nich v oblastiach mimo Európu. Pracujú pre nás príslušníci viacej než 130 národností.

Na zaistenie profesijného rastu a rozvoja našich zamestnancov stojí naša politika ľudských zdrojov na štyroch hlavných pilieroch:

  1. Rôznorodosť pôvodu, vzdelania a kultúry, zaručený zdroj obohatenia, ktorý nám pomáha porovnať uhly pohľadu pre lepšie predvídanie trendov a zmien globalizovaného sveta.
  2. Mobilita, ktorá zamestnancom umožňuje prechod na inú prácu, úsek alebo do inej krajiny a dosiahnutie ich kariérnych cieľov.
  3. Spravodlivosť založená na individuálnych kompenzáciách, výnimočných zamestnaneckých výhodách a progresívnej politike odmeňovania zamestnancov akciami.
  4. Zodpovednosť a záväzky, prostredníctvom našich každodenných akcií po celom svete, a vytrvalé zameranie na etiku, bezpečnosť a trvale udržateľný rozvoj.

ŽIADOSŤ

Ak Vás ponuka práce pre Total na Slovensku zaujala, pošlite, prosím Váš CV a sprievodný list.

 

V prípade záujmu o prácu pre inú časť našej Skupiny, v inej krajine alebo pre našu koncernovú centrálu choďte, prosíme, na kariéra v TOTAL Group.

TOTAL Slovensko
Dvořákovo nábrežie 4
811 02
Bratislava
Slovensko

?? ?? ??
 
 
 
 
X

Tieto stránky používajú súbory cookie.

Pokračovaním prezerania týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytnúť vám optimálnu službu a individualizovaný obsah.

Viac informácií.