Aktuality 2016 - archív

Aktuality 2016 - archív

DAKAR 2016 S TOTAL QUARTZ

Dakar - Quartz

 

Na Dakare v roku 2016 pôjde Peugeot a jeho nové vozidlo 2008 DKR16 proti všetkému a všetkým, aby sa mohol zúčastniť na jednej z najťažších disciplín vo svete motošportu.

Šialená rýchlosť, nebezpečné trate a extrémne teploty vyžadujú výkon rovnako ako ochranu.
To je dôvod, prečo sa tím Peugeot Total, výzvu po výzve, rozhodol pre TOTAL QUARTZ – motorový olej, ktorý zachováva mladosť motora.

Testované na trati, dostupné pre každého.


 

Partnerstvo TOTAL a Nissan

Nissan a TOTAL vybudovali svoje úspešné celosvetové partnerstvo počas rokov sústavného vývoja. S odkazom na historické popredajné partnerstvo so značkou Renault, trvajúce už od roku 1968, sa TOTAL neustále snaží inovovať a úzko spolupracovať so všetkými značkami v aliancii Nissan – Renault. Aj vďaka tomu sa TOTAL stal jedným z vedúcich partnerov skupiny Nissan.

Táto strategická spolupráca leží na pevnom záväzku oboch strán podporenom niekoľkými základnými piliermi:

Vybavenosť tovární: Medzinárodná podpora tovární Nissan najkvalitnejšími produktmi vďaka efektívnej logistickej spolupráci so spoločnosťou TOTAL.

TOTAL & Nissan

Výskum a vývoj: Spoločná spolupráca na najvyššej úrovni v oblasti výskumu a vývoja so zameraním na mazivá a kvapaliny, s cieľom dosiahnuť skvalitnenie technológií a vytvoriť tie najlepšie možné kvapaliny na optimálnu ochranu všetkých mechanických súčiastok vozidiel Nissan.

Motošport: Úspešná spolupráca v oblasti motošportu s pozoruhodnými rekordmi v popredných súťažiach vďaka uznávanej odbornosti spoločnosti TOTAL v oblasti ropných produktov pre motoristické súťaže.

Popredajná spolupráca: Medzinárodná dohoda o spolupráci, v ktorej sa TOTAL zaviazal poskytnúť vysoko kvalitnú a konkurencieschopnú spoluprácu. V Európe je TOTAL viac ako 10 rokov exkluzívnym partnerom značky Nissan v oblasti mazív, poskytujúcim predajnej sieti kompletný sortiment originálnych produktov (the Nissan Genuine Oil range) a marketingovú podporu vrátane služieb na mieru, aby uspokojil všetky potreby predajcov Nissan.

Kliknite tu pre detailné informácie v anglickom jazyku.


 

Vlaková dodávka asfaltov do skladu v Kouřime

Po vyše dvadsiatich rokoch realizoval TOTAL dodávku asfaltov vlakom do nášho skladu v Kouřime. Dodávka sa uskutočnila v posledný júlový týždeň tohto roku. Stáčanie produktov prebiehalo nepretržite 52 hodín a išlo o celkové množstvo 1 100 ton v 20 vagónoch. Pre zaujímavosť stojí za zmienku, že dĺžka vlakovej súpravy bola 340 m.
 

Niečo z histórie

Kouřim

Sklad bol založený v roku 1965 pre potreby blízkeho cukrovaru, ktorý tam skladoval melasu. Cukrovar zatvorili v roku 1975 a súčasná kapacita skladu bola prepracovaná na skladovanie asfaltov.

Kouřim

TOTAL využíva tento sklad od roku 1997, kde bol v nájme až do roku 2012. Sklad asfaltov v Kouřime prešiel do majetku spoločnosti TOTAL Česká republika v máji  2012. Odvtedy TOTAL investuje do celkovej modernizácie výroby, skladu a do bezpečnosti prevádzky.

Celková kapacita skladovania je 6 000 ton v celkovo 6 zásobníkoch.

Do konca roku 2014 prebiehala výroba výhradne na šarže. Až od roku 2015 sa finálne výrobky spracúvajú v in-line systéme. Táto technologická zmena „in-line systém výroby“ podstatnou mierou zvýšila flexibilitu a kapacitu výroby.

Dnes dokážeme prevádzkovať sklad s objemom 60 kT/rok. Teoretická kapacita skladu prevyšuje 100 kT/rok. Hlavná časť dopravy je zabezpečená dodávkou autocisternami. V roku 2015 prekročíme výdaj zo skladu 40 kT, materiál na tento objem výroby privezie a odvezie ku klientom viac ako 3200 autocisterien.

Dokážeme pracovať v režime dodávok aj nakladania vlakom, autocisternou aj tankovým kontajnerom.

Kouřim

Dnes sa z tohto skladu stalo moderné pracovisko, ktoré zodpovedá všetkým európskym normám týkajúcim sa kvality produkcie asfaltov aj bezpečnosti prevádzky.


 

Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne

msv brno 2015


 

TOTAL, Infiniti Red Bull Racing a Renault Sport F1 vo formule 1

Total

 

Naša spolupráca, to je technická pomoc realizovaná na okruhoch po každých pretekoch vozidiel Red Bull F1. Zaisťujeme, aby naše produkty plnili svoju úlohu a poskytli počas pretekov čo najvyšší výkon.

Preto vykonávame skúšky palív a mazív priamo na trati. Po pretekoch naši inžinieri odoberajú vzorky oleja a analyzujú ich v našom prenosnom laboratóriu. Testy poskytujú tiež informácie o technickom stave motora a varujú pred problémami, ktoré by mohli nastať. Od výsledkov testov sa odvíjajú ďalšie rozhodnutia Renault Sport F1.

Externý odkaz: YouTube


 

Nová firemná kampaň Committed to Better Energy

Záväzok „Za lepšiu energiu“ je pre nás viac, nie iba slogan. Tieto slová zhŕňajú naše spoločné ambície, sú základnou hodnotou, ktorá je súčasťou všetkých našich každodenných aktivít.

Čo znamená lepšia energia? Je to energia dostupná širšiemu okruhu spotrebiteľov, je čistejšia, spoľahlivejšia, inovatívna a efektívna.

Náš záväzok poskytovať lepšiu energiu sa každý deň premieta do konkrétnych opatrení a činností a motivuje nás hľadať čoraz lepšie riešenia. Globálne klimatické zmeny sú pre nás výzvou na vytváranie rôznorodej ponuky energetických zdrojov, ktorá prináša nižšiu emisnú záťaž CO₂ a vďaka ktorej dokážeme lepšie využiť energetický potenciál.

cotoben

Committed to Better Energy, pre nás znamená tiež budovanie trvalej dôvery so všetkým zúčastnenými partnermi aj s našimi zamestnancami, ktorí prijali zlepšovanie ich pracovných schopností za svoje a neustále pracujú na svojom profesijnom raste.

 

Čítajte viac

 


 

Letný servis s olejmi Mazda Original Oil

Mazda deka SK

Získajte praktickú piknikovú deku pri výmene oleja Mazda Original Oil!

Ak si v období od 1. 6. do 31. 7. 2015 dáte v participujúcich servisoch Mazda vymeniť jeden z motorových olejov: ORIGINAL OIL ULTRA DPF 5W30, ORIGINAL OIL SUPRA 0W20 nebo 0W30 či DPF 0W30,  dostanete darček: PIKNIKOVÚ DEKU Mazda Original Oil.

Jarná akcia platí do vyčerpania zásob.

Automobilové mazivá Mazda Original Oil

Predstavujeme vám novú komunikačnú kampaň Mazda Original Oil.

Automobilové mazivá Mazda Original Oil, ktoré vyrába a distribuuje firma TOTAL, vynikajú svojou kvalitou, výdržou a odolnosťou proti extrémne vysokým a nízkym teplotám.

 


 

Stánok TOTAL SLOVENSKO s.r.o. na Medzinárodnom strojárenskom veľtrhu v Nitre

Spoločnosť TOTAL SLOVENSKO s.r.o., oficiálne zastúpenie nadnárodnej petrochemickej spoločnosti TOTAL, srdečne pozýva všetkých obchodných partnerov a záujemcov o naše produkty na návštevu stánku č. 17 v pavilóne M3 na 22. Medzinárodnom strojárenskom veľtrhu v Nitre, ktorý sa koná v dňoch 19. 5. - 22 . 5. 2015.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

MSV v Nitre

 


Automobilové mazivá TOTAL QUARTZ

Predstavujeme vám novú komunikačnú kampaň TOTAL QUARTZ.

Automobilové mazivá TOTAL QUARTZ vynikajú svojou kvalitou, výdržou a odolnosťou proti extrémnym vysokým a nízkym teplotám.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rad mazív TOTAL QUARTZ

 


 

MOTOCYKEL 2015, medzinárodná výstava motocyklov a príslušenstva

Motocykle

12. – 15. 3. 2015 sa v INCHEBA EXPO BRATISLAVA uskutoční 15. ročník medzinárodnej výstavy motocyklov a príslušenstva MOTOCYKEL 2015.

Na tejto výstave sa zúčastní aj TOTAL SLOVENSKO s.r.o. a spoločne so slovenským distribútorom KAWASAKI budeme zdieľať stánok číslo 21 v hale B1, kde nás môžu navštíviť naši zákazníci. 

Na výstave sa budú prezentovať modely známych značiek ako napr. APRILIA, BMW, DUCATI, HARLEY DAVIDSON, HONDA, KAWASAKI, SUZUKI, YAMAHA, VESPA a ďalšie.

Na výstave budeme reprezentovaní značkou ELF s radou produktov ELF MOTO pre mazanie motocyklov, skútrov a štvorkoliek.

Zákazníci budú môcť vidieť tiež náš nový produkt ELF VENT VERT 10W-50. Syntetické viacstupňové mazivo aktívne podporujúce čistotu motoru, testované úspešne pri závodnom motošporte, špeciálne vyvinuté v spolupráci s KAWASAKI.

Motocyklové produkty ELF

 


 

Infiniti RedBull Racing 2015

Naše závodné farby pre sezónu 2015

f1

Fotogaléria

 


 

TOTAL, hlavný partner Rallye Dakar 2015

Dakar

Sme pripravení zažiť nové dobrodružstvo. Pre TOTAL, ako hlavného partnera Rallye Dakar 2015, predstavuje organizácia akcie týchto rozmerov nielen mnoho litrov benzínu. Naštartujte svoje motory a pripravte sa!

Kliknite sem na zobrazenie mapy k Rallye Dakar.


 

2015 Dakar / Tým Peugeot TOTAL a nový Peugeot 2008 DKR

Carlos Sainz, Stephane Peterhansel a Cyril Despres v akcii.

TOTAL, ako dôležitý partner v Dakare, svojimi motorovými olejmi TOTAL QUARTZ prispieva k výkonom tímu.

Spolupráca medzi Peugeot Sport a Total umožnila vznik tímu Peugeot Total, ktorý si získal pozornosť novým vozidlom Peugeot 2008 DKR. Ide o vozidlo s pohonom dvoch kolies s dieselovým motorom. Aby bolo možné v plnej miere využiť všetky výhody vozidla, inžinieri Peugeot Sport prišli s veľmi kompaktným vozidlom, ktoré sa svojím vzhľadom podobá na šelmu pripravenú prekonať všetky prekážky!

Dakar

 

?? ?? ??
 
 
 
 
X

Tieto stránky používajú súbory cookie.

Pokračovaním prezerania týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytnúť vám optimálnu službu a individualizovaný obsah.

Viac informácií.